رویدادی های صبری

رئیس شورای حل اختلاف دزفول خبر داد؛

بخشش قاتل پس از ۵ سال در دزفول

٠٨ دي ١٣٩٧
بخشش قاتل پس از ۵ سال در دزفول

رئیس شورای حل اختلاف دزفول گفت: اعضای شورای حل اختلاف شهرستان دزفول با تلاش و کوشش و وساطت خود توانستند پس از ۵ سال خانواده مقتول را از اجرای حکم قصاص قاتل منصرف و آن را مورد عفو و بخشش قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر به نقل از میزان، "محمدیارممبینی" گفت: سال ۱۳۹۲ نزاعی بین دوخانواده در شهرک نهصت از بخش چغامیش این شهرستان رخ داد که در این درگیری فردی بااسلحه شکاری فرد دیگری را به قتل می‌رساند و متاسفانه این قتل باعث ایجاد اختلاف و کشمکش شدیدی بین این دو خانواده می‌شود.

رئیس دادگستری و شورای حل اختلاف دزفول گفت: از همان ابتدای درگیری اعضای شورای حل اختلاف دزفول با پیگیر‌های مجدانه و تلاش‌هایمستمر خود توانستند پس از ۵ سال خانواده مقتول را از اجرای حکم قصاص قاتل منصرف وآن را مورد عفو و بخشش قرار دهند.

وی ضمن تقدیر از خانواده مقتول بخاطر گذشت و صرف نظر از اجرای حکم قصاصقاتل و تلاش‌های خستگی ناپذیر و مستمر اعضای شورای حل اختلاف این شهرستان برایایجاد صلح و سازش بین این دو خانواده اظهار کرد: اولیای دم با حضور در شعبه سوم اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب اهواز با اعلام رضایت و عفو و بخشش قاتل، این پرونده با صلح و سازش مختومه شد.

نظر خود را ثبت کنید

comment