گزارش های صلح وسازش

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان خبرداد؛

آزادی ۱۱۱ زندانی با بیش از ۱۱ میلیارد بدهی در ماه مبارک رمضان

٢٠ خرداد ١٣٩٨
آزادی ۱۱۱ زندانی با بیش از ۱۱ میلیارد بدهی در ماه مبارک رمضان

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان گفت: در ماه مبارک رمضان امسال ۱۱۱ زندانی با بدهی ۱۱ میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان و با گذشت چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانی شکات و آورده ۱۸۰ میلیونی خود مددجویان و کمک ۴ میلیارد تومانی خیرین از زندان‌های استان آزاد شدند و به آغوش خانواده و جامعه بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر به نقل از میزان، "اسدالله گرجی زاده" با اشاره به برگزاری ۷۱ جشن گلریزان در استان اصفهان گفت: ماحصل این جشن گلریزان حدود ۱۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تعهد خیرین را به همراه داشت.

وی با تفکیک جشن‌های گلریزان عنوان کرد: ۲۸ برنامه یک شهر ضیافت، ۵ جشن نسیم مهر و ۳۸ جشن گلریزان در اصفهان و شهر‌های استان و همچنین ۲۸ جشن گلریزان در مساجد شهر اصفهان برگزار شد که مجموعاً چهار میلیارد و پانصد وسی میلیون تومان تعهد خیرین بوده است.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان همچنین به برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت نیز اشاره و بیان کرد: برای ششمین سال متوالی این برنامه با حضور خیرین و مردم نوع دوست اصفهان با مشارکت صداوسیما برگزار شدکه مبلغی حدود ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بصورت نقدی و تعهدی جمع آوری شد.

وی گفت: در ۲۸ برنامه یک شهر ضیافت زمینه آزادی ۵۷ نفر با مبلغی بالغ بر ۳ میلیارد تومان که اصل بدهی آنان ۴ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان بود و گذشت یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان را به همراه داشت، مهیا و به آغوش خانواده بازگشتند.

"گرجی زاده" با اشاره به جشن نسیم مهر نیز گفت: تقارن نام گذاری پنجم خرداد ماه به عنوان روز نسیم مهردر ماه مبارک رمضان نیز موجب کمک به خانواده‌ها را مهیا کرد که ۵ پنج جشن در شهرستان‌های اصفهان، مبارکه، اردستان، فریدن و زرین شهر برگزار شد و مبلغ یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان تعهد و تعداد ۲ هزار سبد کالا نیز به خانواده مددجویان اهداء شده است.

نظر خود را ثبت کنید

comment