رویدادی های صبری

رییس شورا‌های حل اختلاف استان کرمانشاه خبر داد:

رهایی یک محکوم به قصاص از چوبه دار در کرمانشاه

٢٧ آبان ١٣٩٩
رهایی یک محکوم به قصاص از چوبه دار در کرمانشاه

رییس شورا‌های حل اختلاف استان کرمانشاه از رهایی یک محکوم به قصاص از چوبه دار با تلاش شورای حل اختلاف این استان خبر داد.

به  گزارش ستاد ملی صبر به نقل از میزان، جبار تجری اظهار داشت: در سال ۱۳۹۳ در پی گزارش مامورین نیروی انتظامی جسدی کشف می‌شود که بر اثر اصابت گلوله به قتل رسیده و در همان ابتدای کار تحقیقات و تشکیل پرونده و نیز کالبد شکافی صورت می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: با درایت تیم تحقیق این پرونده و اطلاعات کشف شده در گوشی تلفن همراه و سرنخ‌های اولیه قاتل شناسایی و ضمن بازداشت به قتل انجام شده متعرف می‌شود.

تجری ادامه داد: طبق شواهد و مدارک پرونده این قتل اتفاقی و از روی بی غرضی اتفاق افتاده و بعد از طی تشریفات قانونی و احکام صادره حکم بر قصاص از سوی مراجع قضایی صادر می‌ شود، در ادامه این پرونده با دستور دادستانی وقت و پیگیری‌های خانواده‌ قاتل پرونده‌ قصاص به شعبه ۴۵ ستاد تالیف قلوب استان کرمانشاه (ویژه قتل) ارجاع و در جریان رسیدگی این پرونده با زحمات و تلاش‌های شبانه روزی اعضاء و دبیران و نیز محاسن سپیدان و متنفذین محلی رضایت بی قید و شرط از اولیای دم اخذ و پرونده مختومه شد.

رییس شورا‌های حل اختلاف استان کرمانشاه در ادامه گفت: با امید رسیدن روزی که هیچگونه اختلاف و نزاعی در جامعه وجود نداشته باشد و همه در کمال صلح و سازش در کنار یکدیگر پویا و فعال طی طریق کنند.


نظر خود را ثبت کنید

comment