رویدادی های صبری

رئیس کل دادگستری زنجان:

۳۸ زندانی جرایم غیر عمد در ماه رمضان از زندان آزاد شدند

١٩ خرداد ١٣٩٨
۳۸ زندانی جرایم غیر عمد در ماه رمضان از زندان آزاد شدند

رئیس کل دادگستری زنجان گفت: از اول تا پایان ماه مبارک رمضان تعداد ۳۸ زندانی جرایم غیر عمد با بدهی هفت میلیارد تومان از زندان آزاد شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر، "حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی" در تشریح میزان کمک‌های مردمی در جشن‌های گلریزان استان زنجان در سال ۹۸، ضمن تقدیر از کمک‌های بسیار ارزشمند و قابل توجه خیرین و مردم نیکوکار، از برگزاری متفاوت جشن‌های گلریزان امسال در استان نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: امسالبرای اولین بار جشن گریزان در کلیه شهرستان‌های استان برگزار شد در حالیکه سال گذشته صرفاً در چهار شهرستان برگزار شده بود.

وی افزود: نزدیک به دو میلیارد تومان کمک‌های مردمی جمع آوری شده است که شاهد افزایش ۱۳۱ درصدی کمک‌های مردمی بودیم که این آمار بسیار ارزشمند است.

رئیس کل دادگستری زنجان با بیان اینکه مردم استان ضمن مشارکت و کمک به ساخت بیمارستان‌ها و امور خیریه استان مشارکت و کمک‌های قابل توجهی به جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی داشتند و انتظار ما هم از مردم زنجان که مشهور به شهر کریمان است همین بود و به باور عمیق رسیدیم که زنجان به تمام معنا شهرکریمان است.


"حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی" در ادامه افزود: بر اساس آمار موجود تعداد زندانیان جرایم غیر عمد مالی استان ۱۸۰ نفر با بدهی ۴۳میلیارد تومان بود که در حال حاضر این تعداد زندانی به ۱۴۲ نفر با بدهی ۳۵ میلیاردتومان رسیده که امیدواریم زمینه آزادی این تعداد زندانی تا پایان سال با کمک‌های مردمی فراهم شود.


وی خاطر نشان کرد: از اول تا پایان ماه مبارک رمضان تعداد۳۸ زندانی جرایم غیر عمد با بدهی هفت میلیارد تومان از زندان آزاد شدند که در این میان کمک‌های همکاران قضایی در صدور قبولی اعسار، گذشت شکات نیز موثر بوده است.

نظر خود را ثبت کنید

comment