رویدادی های صبری

رئیس دادگستری شهرستان باوی استان خوزستان:

بازگشت دو زوج جوان به زندگی مشترک با تلاش اعضاء شعبه 2 شورای حل اختلاف باوی

٢٥ فروردين ١٣٩٨
بازگشت دو زوج جوان به زندگی مشترک با تلاش اعضاء شعبه 2 شورای حل اختلاف باوی

رئیس دادگستری باوی گفت: دو زوج جوان در آستانه طلاق، با تلاش و کوشش اعضاء شعبه دوم شورای حل اختلاف این شهرستان به زندگی مشترک خود بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر، "محمدرضا نورآبادی" با اعلام این خبر گفت: یکسال پیش زوج جوانی بدلیل اختلافاتی راهی دادگاه می شوند و زوجه مهریه و نفقه خود را به اجرا می گذارد و همین قضیه باعث اختلاف بین زوج دیگر که برادر و خواهر زوج پرونده فوق است و تحت تأثیر از آن نیز درخواست جدایی ازهمدیگر می کنند.
وی افزود: با ارجاع پرونده این دو زوج جوان به شعبه دوم شورای حل اختلاف این شهرستان جهت ایجاد صلح و سازش، بلافاصله اعضاء این شعبه با انجام چندین جلسه مشاوره و نهایتاً برگزاری جلسه صلح و سازش در شعبه دوم شورای حل اختلاف باوی اختلافات و کدورت های بوجود آمده میان دو زوج جوان حل و فصل شد و با اعلام رضایت از همدیگر این دو زوج جوان به زندگی مشترک پس از یکسال بازگشتند.

رئیس دادگستری شهرستان باوی در ادامه ضمن تشکر از زحمات و تلاش های اعضاء شعبه 2 شورای حل اختلاف باوی اظهار داشتمتاسفانه یکی از عوامل مهم در بروز مشکلات در زندگی زوج های جوان، دخالت کردن اطرافیان در مسائل و مشکلات خانوادگی آنهاست. این درحالی است که دخالت ها نه تنها در حل مشکلات تاثیر گذار نیست، بلکه آتش اختلافات راشعله ور تر می کند و حتی در برخی  مواقع یک مسئله به حدی پیچیده و وخیم می شود که طلاق و جدایی را بدنبال دارد.

نظر خود را ثبت کنید

comment