رویدادی های صبری

رئیس دادگستری شهرستان تربت جام خبر داد:

ایجاد صلح و سازش در پرونده بزرگ اختلاف ملکی در تربت جام

١٣ آبان ١٣٩٨
ایجاد صلح و سازش در پرونده بزرگ اختلاف ملکی در تربت جام

رئیس دادگستری شهرستان تربت جام از ایجاد صلح و سازش پرونده بزرگ اختلاف ملکی خبر داد و گفت: یک پلاک بزرگ ملکی در خصوص دویست هکتار به انضمام پروانه دو حلقه چاه، منجر به سازش و مختومه شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر به نقل از میزان، "احمد عارفی نیا" از ایجاد صلح و سازش پرونده بزرگ اختلاف ملکی خبرداد و بیان کرد: با تلاش مسئولان قضایی در یک پرونده بزرگ اختلاف ملکی در شهرستان تربت جام صلح و سازش ایجاد شد.

رئیس دادگستری شهرستان تربت جام در ادامه گفت: با توجه به سیاست‌های کلان قوه قضاییه در استفاده از ظرفیت‌های شورای حل اختلاف در حل و فصل دعاوی مطرح شده و همچنین فلسفه وجودی تشکیل شورای حل اختلاف در نظام قضایی کشور، با تلاش‌های مستمر و فراوان شورای حل اختلاف شهرستان و مسئولان قضایی تربت جام دعاوی مختلف حقوقی مطرح شده از ناحیه مالکین و متصرفان یک پلاک بزرگ ملکی واقع در اراضی محمود آباد، کلاته صوفی و امیرآباد در خصوص دویست هکتار به انضمام پروانه دو حلقه چاه، منجر به سازش و مختومه شد.

وی در پایان تاکید کرد: با توجه به اعلام سیاست‌های مدیریت قضایی استان خراسان رضوی تمامی تلاش خود را در زمینه مدیریت پرونده‌های قضایی و ایجاد صلح و سازش در پرونده‌های مطروحه بکارخواهیم بست.

.

نظر خود را ثبت کنید

comment