رویدادی های صبری

مشاور ارشد معاون فرهنگی قوه قضاییه:

حجم بالای آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی در کشور ناشی از اقدامات نرم دشمن است

٢٩ دي ١٣٩٦
حجم بالای آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی در کشور ناشی از اقدامات نرم دشمن است

مشاور ارشد معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: حجم بالای آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی در کشور ناشی از اقدامات نرم دشمن در حوزه تغییر دیدگاه و سلیقه مردم است.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر از لرستان، محمد وحدتی در همایش «صبر» با اشاره به اینکه مقوله صلح بخشایش و رضایت مغفول مانده و این امر آسیب های سنگینی را در جامعه برجای خواهد گذاشت، اظهار داشت: امروز در مقطح حساسی از تاریخ بشر زندگی می کنیم و حوادث به سرعت اتفاق می افتند و آنچه که مهم است، ایران نقطه کانونی این تحولات است.

وی با بیان اینکه دشمنان ۴۰ سال است که با همه چیزی که داشته اند به جان انقلاب اسلامی ایران افتاده اند، تصریح کرد: اگر دشمنان می دانستند که نظام ولایت فقیه نمی تواند پاسخگوی نیازهای انسان ها باشد که مشکلی با ما نداشتند، آنها می دانند که اسلام و انقلاب اسلامی ایران برای همه عرصه های زندگی بشر برنامه دارد و به همین دلیل هم احساس خطر کرده اند.

مشاور ارشد معاون فرهنگی قوه قضاییه با تاکید بر اینکه مهم ترین اولویت کشورهای غربی و دشمنان ما، مهار انقلاب است، افزود: در حالیکه من و شما در حالت و شرایط عادی زندگی می کنیم، دشمنان ما آماده باش ۱۰۰ درصدی هستند تا مقابل انقلاب بایستند.

وحدتی با اشاره به اینکه اشکال جنگ نرم این است که همه چیز سر جای خودش است اما در ذهن مردم تقابل و جنگ وجود دارد، در جنگ نرم دشمن فقط نگاه ما را تغییر می دهد، ادامه داد: خروجی این فعالیت های دشمن در حوزه تغییر ذائقه مردم و تغییر سلیقه و دیدگاه آنها را در خشونت ها و تخلفات و طلاق ها می بینید.

وی با بیان اینکه این حجم بالای آسیب های فرهنگی و اجتماعی که در جامعه می بینید ناشی از جنگ نرم است که دشمن علیه ما می کند، تصریح کرد: امروز دشمنان با تمام توان آمده اند تا دین را ناکارآمد جلوه دهند، باید حساسیت شرایط را درک کنیم و بنا بر شرایط اقدام کنیم.

نظر خود را ثبت کنید

comment