رویدادی های صبری

ابراهیم شکوری:

ببخشید، کسی از بخشیدن پشیمان نمی‌شود

٢٣ اسفند ١٣٩٥
ببخشید، کسی از بخشیدن پشیمان نمی‌شود

مدافع سابق پرسپولیس معتقد است از هر دست بدهید از همان دست هم می‌گیرید، انسانی وجود ندارد که از بخشیدن پشیمان شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر، ابراهیم شکوری که به عنوان یکی از فوتبالیست‌های تحصیل کرده محسوب می‌شود و مدارج بالای تحصیلی را طی کرده است، گفت: «صبر کلمه عجیبی است، زمان در حال گذر است و کسی هم نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد. حالا من نمی‌دانم چرا بسیاری از انسان‌ها، کمی صبر را چاشنی این گذر زمان نمی‌کنند تا حداقل دست به واکنش‌هایی نزنند که بعدها برای‌شان تبعاتی بیاورد.»

مدافع سابق پرسپولیس ادامه می‌دهد: «من یکی از افرادی هستم که زمانی فهمیدم باید صبور باشم که اشتباهات فراوانی در زندگی‌ام کرده بودم. به دلیل اینکه ما فوتبالیست هستیم اصولی مانند صبر، تاثیر فراوانی در زندگی‌مان دارد. صبور بودن می‌تواند نتایج شگفت‌آوری در آینده ما و البته همه مردم داشته باشد.»

شکوری در رابطه با بخشش، حرف‌های خود را اینگونه ادامه می‌دهد: «طرف مقابل بخشش، طمع است، آدمی که ببخشد به خدا نزدیک‌تر است و در طرف مقابل کسی که نمی‌بخشد از خداوند دور می‌شود، اگر بخواهیم از همین دور و بر خودمان شروع کنیم، به خدا قسم اتفاقات خیلی خوبی می‌افتد.»

او در پایان گفت: «هم در دین‌مان و هم در آداب و رسوم‌مان آمده است که از هر دستی بدهید از همان دست هم می‌گیرید. چه مالی و چه معنوی بخشش را نثار دیگران کنیم. شک نکنید چند برابر آن بخشش نصیبمان می‌شود و آرامش را در وجودمان می‌بینیم.»

نظر خود را ثبت کنید

comment